• info@bionat.com.tr

Sığma 10/21-1 Sarayköy/DENİZLİ
0532 773 72 14
0506 552 19 69

Ürünlerimiz

Katı Solucan Gübresi

Sıvı Solucan Gübresi

Kırmızı Kaliforniya Solucanı

Katı Solucan Gübresi

SADECE GÜBRE SATMIYORUZZZZZZ!!!!
Üreticimize dikim zamanından hasat dönemine kadar en uygun miktarda solucan gübre ile
DÜŞÜK MALİYETLİ,YÜKSEK HASAT alması için zirai danışmanlık ile gübre VERİYORUZ!!!!
Bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
Gökhan Çam: 0532 773 72 14
HASAN ÇAM:0533 646 45 16

CANSU ACAR:0506 552 19 69

 

Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucanlarının dışkılarından elde edilen, BİONAT Organik %100 Solucan Gübresi sebze, meyve ve bitkinin verimini, dayanıklılığını, kalitesini arttırırken, doğal aromasını, nefasetini kazandırır, kök ve kök çevresinde ki hastalıklara karşı direnç sağlar.

İçeriğindeki organik madde muhtevası nedeniyle, toprağın yapısını düzenler, su tutma ve havalanma kapasitesini arttırır. Yabancı ot tohumu içermez.

Solucanlar, üzerlerinde ve sindirim sistemlerinde bulunan ve onları koruyan vücut sıvılarını (sölom sıvısı) gübreye geçirir, bu gübre de bitkilerde patojenlere karşı direnç sağlar.
Solucanların sindirim sisteminde, çok sayıda bitkiye yararlı mikroorganizmalar, azot fikse eden bakteriler, mikorizal mantarlar, antibiyotik etkisi yaratacak doğalbüyüme hormonları ve enzimler bulunur. Gübreye geçen bu enzimler ve yoğun bitki besin elementleri bitkilerde sağlıklı ve hızlı gelişim sağlar.

İşte mucizenin tanımı budur!
Hem mikroorganizmalar, hem enzimler, hem bitki besin elementleri, hem de Sölom Sıvısı sayesinde; toprağı organik maddece zenginleştiren, Ph dengesini ve toprağın biyolojik yapısını düzenleyen, fiziksel yapısını iyileştiren BİONAT % 100 Organik Solucan Gübresi sayesinde dirençli, kaliteli ürünler elde edilir.Copyright © 2016 Bionat Solucan Gübresi